Laupäev, 2. märts 2024
Õppeaasta:

Leia lapsele või endale huviring!

NB! Huvitegevusse registreerimist alusta sisselogimisega ja lehelt Minu huviringid.

Valdkond

  • sport
  • tants
  • käsitöö
  • kunst
  • muusika
  • üldkultuur
  • infotehnoloogia
  • laager
  • malev
  • lugemine
  • keeleõpe
  • muud
  • meelelahutus
  • teadus

Piirkond

    Teenusepakkuja

    • Õpetaja Lauri eelkool
    • DanceAct Tantsustuudio
    • Diva Tantsustuudio
    • Erahuvikool Let`s speak English
    • Helen Doron English
    • Keila CrossPower
    • Keila JK jalgpalliklubi
    • Keila Kool
    • KEILA KORVPALLIKOOL
    • Keila Noortekeskus
    • Keila Rahvamuusikud
    • Keila Swimclub
    • Keila Taipoksi klubi
    • Keila Tennis Sinnet OÜ
    • Keila Ujumisklubi Delfiin
    • Keila Võrkpallikool
    • Kergejõustikuklubi T I P P
    • Kunstiring Sirlett
    • Lasteaed Miki
    • MC Panter Motosport
    • Minu Tantsukool
    • MTÜ Noorte heaks
    • Naisrahvatants
    • PartnerAkro
    • Reeda rühm
    • Robopesa OÜ
    • Segarahvatantsurühm Pillerkaar
    • SPORDIKLUBI OOKAMI
    • Triathlon Estonia
    • Urban Style tänavatants
    • Vaarikas Vahukoorega
    • Väikelaste Loovstuudio
    • Võimlemisklubi Graatsia
    • Viis Tooni

    Vanus

    • Määramata
    • Lasteaiaealistele
    • I kooliastmele
    • II kooliastmele
    • III kooliastmele
    • Gümnaasiumiõpilastele
    • Täiskasvanutele

    Sugu

    • Määramata
    • Poistele
    • Tüdrukutele

    Kuutasu

    • Tasuta
    • Tasulised
    Õpetaja Lauri eelkool
    Leiti 1 huviringi
    Eelkool
    Juhendaja Keiu Laur
    DanceAct Tantsustuudio
    Leiti 4 huviringi
    Bailatino Algajad Täiskasvanud
    Juhendaja Johanna-Maria Soone
    Bailatino Edasijõudnud Täiskasvanud
    Juhendaja Johanna-Maria Soone
    Bailatino Lapsed
    Juhendaja Johanna-Maria Soone
    Diva Tantsustuudio
    Leiti 6 huviringi
    1-4 klass Showtants
    Juhendaja Grete Õunap
    4-8 klass Showtants
    Juhendaja Grete Õunap
    AllShow Cheerleaders
    Juhendaja Sigrid Narits
    Erahuvikool Let`s speak English
    Leiti 1 huviringi
    Inglise keele ring
    Juhendaja Kairi Palusoo
    Helen Doron English
    Leiti 3 huviringi
    Fun with Flupe
    Juhendaja Rebeca Žukovits
    Jump with Joey
    Juhendaja Rebeca Žukovits
    Teen Talent
    Juhendaja Rebeca Žukovits
    Keila CrossPower
    Leiti 4 huviringi
    CrossTraining I rühm
    Juhendaja Alan-Skiip Küttim
    CrossTraining II rühm
    Juhendaja Ranek-Rainet Niinberg
    CrossTraining noored
    Juhendaja Alan-Skiip Küttim
    Keila JK jalgpalliklubi
    Leiti 9 huviringi
    Keila JK 2007/08 grupp
    Juhendaja Kasper Karl Epner
    Keila JK 2009/10 grupp
    Juhendaja Erki Autalu
    Keila JK 2011/12 grupp
    Juhendaja Meelis Reiss
    Keila Kool
    Leiti 24 huviringi
    Hea Lapse lugemisklubi Pargimajas
    Juhendaja Varje Mägi
    Keila Kooli robootika ring Põhjamajas
    Juhendaja Allan Randlepp
    Lastejooga Pargimajas
    Juhendaja Jane-Maarja Hansen
    KEILA KORVPALLIKOOL
    Leiti 18 huviringi
    1-2.klassi tüdrukud
    Juhendaja Sille Kask
    1. klass poisid
    Juhendaja Georg Murakas
    10-12. klass poisid
    Juhendaja Georg Murakas/Kalev Elken
    Keila Noortekeskus
    Leiti 5 huviringi
    Loovus töötoad noortekeskuses
    Juhendaja Moonika Tsilk
    Noorteleht noortekeskuses
    Juhendaja Geter Ehrenpreis
    Trummiring algajatele noortekeskuses
    Juhendaja Kristo Otter
    Keila Rahvamuusikud
    Leiti 1 huviringi
    Keila Rahvamuusikud
    Juhendaja Pille Karras
    Keila Swimclub
    Leiti 23 huviringi
    Algajad (7-9a.)
    Juhendaja Matis Hiie
    Algajad I (3-4a)
    Juhendaja Katarina Kleinson
    Algajad I (4-5 aastased)
    Juhendaja Liise Lotte Elmi
    Keila Taipoksi klubi
    Leiti 3 huviringi
    Taipoks lastele
    Juhendaja Tarmo Kõrs
    Taipoksi baaskursus
    Juhendaja Roland Teeäär
    Taipoksi põhigrupp
    Juhendaja Markko Moisar
    Keila Tennis Sinnet OÜ
    Leiti 2 huviringi
    Huviring Tennis
    Juhendaja Eliise Simanson
    Tennis 1-6klass
    Juhendaja Auris Mikk
    Keila Ujumisklubi Delfiin
    Leiti 4 huviringi
    Ujumine 2.-5. klassi õpilastele
    Juhendaja Larissa Kanger
    Ujumine 3.-6. klassi õpilastele
    Juhendaja Larissa Kanger
    Ujumine 6- 8 aastastele
    Juhendaja Larissa Kanger
    Keila Võrkpallikool
    Leiti 3 huviringi
    Neiud U-12, U-14, U-16 algajad
    Juhendaja Jüri Rumm, Anu Talvar
    Neiud U-16, U-18, U-20
    Juhendaja Jüri Rumm, Helena Loos, Lisette Loos
    Noormehed U-16 edasijõudnud, U-18, U-20
    Juhendaja Jüri Rumm, Getriin Kaares
    Kergejõustikuklubi T I P P
    Leiti 3 huviringi
    1-4. klass kergejõustik
    Juhendaja Irja Põlluveer
    5-9 kl. kergejõustik
    Juhendaja Irja Põlluveer
    6-8 kl. kergejõustik
    Juhendaja Sirje Tasso
    Kunstiring Sirlett
    Leiti 4 huviringi
    I rühm 6-8 aastased
    Juhendaja Sirje Rannamets
    II rühm 8-11 aastased
    Juhendaja Sirje Rannamets
    III rühm 12-16 a.
    Juhendaja Sirje Rannamets
    Lasteaed Miki
    Leiti 1 huviringi
    Lauluring (MTÜ LMK Klamp)
    Juhendaja Malle Klamp
    MC Panter Motosport
    Leiti 1 huviringi
    Mototrial
    Juhendaja Tõnis Ross
    Minu Tantsukool
    Leiti 2 huviringi
    Keila Lasteaed Miki - lastetants
    Juhendaja Everiin Posti
    Keila Lasteaed Vikerkaar - lastetants
    Juhendaja Jeanette Zhurzha
    MTÜ Noorte heaks
    Leiti 1 huviringi
    Kokandus
    Juhendaja Viktoria Nigul
    Naisrahvatants
    Leiti 2 huviringi
    Naisrühm Keikal
    Juhendaja Riina Tammistu
    Naisrühm Koidula
    Juhendaja Riina Tammistu
    PartnerAkro
    Leiti 13 huviringi
    Akropoisid Keila
    Juhendaja Karl Oskar Ridaste
    Eris I (õhk- edasijõudnum)
    Juhendaja Karl Oskar Ridaste
    Eris II (õhk -algajad)
    Juhendaja Tiina Kass
    Reeda rühm
    Leiti 1 huviringi
    Reeda rühm
    Juhendaja Reet Leemets
    Robopesa OÜ
    Leiti 1 huviringi
    Robopesa OÜ
    Juhendaja Heli Eller
    Segarahvatantsurühm Pillerkaar
    Leiti 1 huviringi
    Pillerkaar
    Juhendaja Aire Toms
    SPORDIKLUBI OOKAMI
    Leiti 2 huviringi
    KEILA JUDO 1
    Juhendaja Jaanus Paalberg
    KEILA JUDO 2
    Juhendaja Jaanus Paalberg
    Triathlon Estonia
    Leiti 1 huviringi
    Noored
    Juhendaja Urmas Paejärv
    Urban Style tänavatants
    Leiti 2 huviringi
    Keila Hip-Hop Algajad
    Juhendaja Emila Niilo
    Keila Hip-Hop Lapsed
    Juhendaja Emilia Niilo
    Vaarikas Vahukoorega
    Leiti 2 huviringi
    Laupäeval lastega teha võib kõike
    Juhendaja Riine RozinKruuleht
    Meisterdusring 1.-4. klassi tüdrukutele
    Juhendaja Riine Rozin-Kruuleht
    Väikelaste Loovstuudio
    Leiti 1 huviringi
    Põhigrupp
    Juhendaja Katrin Kruusma
    Võimlemisklubi Graatsia
    Leiti 6 huviringi
    Ilukad
    Juhendaja Diana Vavilova
    Kristallid
    Juhendaja Maria Hirs
    Minid
    Juhendaja Maria Hirs
    Viis Tooni
    Leiti 5 huviringi
    Individuaaltund
    Juhendaja Kadri Leping
    Vokaaltehnika rühmatund / TÄISKASVANUD
    Juhendaja Kadri Leping
    Vokaaltehnika rühmatund 10 - 13-aastased
    Juhendaja Kadri Leping